Ceník a katalogy produktů pro domácí použití na vyžádání v salónu, kde je možné některé produkty zakoupit, případně objednat.

domácí péče


 Míchání kosmetických přípravků "na míru" za pomoci aktivních látek.

Krém "na míru" ..........................................590,- Kč

Akční sety za zvýhodněnou cenu

 

produkty na domaci použití

 

 

O pleť je důležité pečovat i s ohledem na konkrétní hodinu

7.00 Svěží probuzení

Ráno je krevní oběh pomalý a může se stát, že je obličej oteklý a trápí Vás kruhy pod očima. Je proto potřeba krev pořádně rozproudit. Můžete si dopřát rychlou masáž, kdy pouze krouživými pohyby jemně promasírujete obličej a párkrát se jemně štípněte do tváři. Dalším pomocníkem může být studený polštářek z lednice.

Tip: Obličej odličte čístící pěnou a ztonizujte. Okolo očí jemně vmasírujte liftingovou synergii- pleť zhydratuje, zpevní a vyhladí vrásky. Poté naneste vhodný krém.

12.00 Báječné osvěžení

Krevní oběh pracuje na plné obrátky, rozšiřuje cévy, kůže se přehřívá, pleť zčervená a začne se tvořit více kožního mazu.

Tip: Opláchněte si obličej čistou vodou a poté na něj nastříkejte proteinové sérum. Pleť se ztonizuje, zhydratuje, vyživí a cévy se stáhnou. Nezapomeňte také na dostatek tekutin, jinak si tělo odebere vodu z pleti a cítila byste nepříjemné pnutí.

16.00 Dopřejte si povzbuzení

Odpoledne se přehouplo do druhé poloviny, klesá hladina cukru v krvi a tělo je unavené. Stejně je na tom i Vaše pleť a ztrácí svěžest.

Tip: Vmasírujte do vyčištěné pokožky trochu hydratační emulze Thalasso nebo kyseliny hyaluronové ta váže v sobě vlhkost stejně jako houba a vypíná ji zevnitř, dodáte jí tím energii a hydrataci. Póry jsou v tuto chvíli otevřené a je vhodné aplikovat krémy proti stárnutí např. krém Thalasso nebo krém s arganovým olejem. V tuto chvíli budou mít nejlepší účinek.

19.00 Příjemná očista

Je na čase smýt nečistoty z celého dne, které se spolu s mazem usadily na Vaší pleti a mohly by jí podráždit.

Tento rituál se nesnažte vynechat a provádějte ho automaticky, obzvlášť máte-li sklony k akné.

Tip: Pleť odličte čistící pěnou a poté nastříkejte kompenzační sérum, to jí ochrání, zhydratuje a vyrovná PH.

Peeling-dopřejte své pleti pravidelně 2x měsíčně peeling. Bude vypnutá, svěží a nebude působit unaveně.

22.00 Blahodárná péče

V noci pleť výborně regeneruje. Buňky se obnovují a potřebují dostatečné množství vlhkosti. K noční regeneraci používejte pouze krémy k tomu určené a bez ochranného faktoru, pleť začne absorbovat výživné látky a využije je naplno.

Tip: Dejte pod noční krém pár kapek arganového oleje, pleť vyživí, zregeneruje a vyhladí vrásky.