Informace o kosmetice se kterou pracuji

 

oligodermie

OLIGODERMIE

Francouzskou kosmetiku Oligodermie založil Dr. Jean-Jacques Legrand, který položil základy estetické medicíny. V Paříži otevřel vůbec první kliniku estetické chirurgie na světěProdukty Oligodermie už 40 let pomáhají ženám vypadat skvěle v každém věku. Vyřešte s touto kosmetikou problémy i Vaší pleti.

Kosmetické ošetření od značky Oligodermie uspokojí potřeby i té nejnáročnější pleti.

Nabízí ucelenou řadu produktů pro domácí péči o všechny typy pleti. Oligodermie není jen obličejová kosmetika, ale věnuje se klientovi jako celku. Využívá nejnovější technologie při zachování přírodních složek. Díky neustálému vývoji v laboratořích vznikly patentované účinné látky jako Actiwhite®, Algae-Repair® nebo Osmocéalgue®.

 

ALISSA BEAUTÉ

 

Italská kosmetika ALISSA BEAUTÉ zahrnující profesionální kosmetické produkty vznikla ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Produkty každé řady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí. ALISSA BEAUTÉ nabízí osm odlišných řad, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.


Energie přírody spojená se silou vysoké technologie v laboratořích Alissa Beauté vytváří systém výrobků vysoce účinných a bezpečných s výjimečnou kvalitou.

Alissa Beauté umožňuje kosmetičce individuální přístup a vypracování ošetření „na míru“ pro každého klienta. Aktivní látky se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře a jsou zpracovány podle nejnovějších vědeckých výzkumů. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i velmi náročné klienty a jsou také tou nejlepší odměnou pro každou kosmetičku.

Bio Active se zaměřuje na všechny věkové kategorie a různé typy pleti.