Diamantová Mikrodermabraze

Nová metoda diamantové dermabraze je pro pleť naprosto šetrná a bezpečná! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a
stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Fotonová terapie 7 barev

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:

Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.

Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.

Zelené světlo posiluje pleť.

Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků

Ultrazvukový lifting

Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla. Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností.

zapracování účinných aktivních látek do pleti
ošetření vrásek
ošetření jizev
dokonalá hydratace pleti
dvojitá brada
aknéHlavice  teplé - studené

Vybaveno  chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Lze také použít možnost zahřívání, která je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek.Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže.

 

Nově jsem pro Vás zařadila do ošetření MASÁŽ ŠTĚTCI, která je velmi příjemná a vhodná i pro nejcitlivější pleť a pleť s kuperozou.

 

 

 masáž štětci