Diamantová Mikrodermabraze

Nová metoda diamantové dermabraze je pro pleť naprosto šetrná a bezpečná! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Diamantová dermabraze se provádí na obličeji, krku, a dekoltu u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na:
vyhlazení jemných vrásek
vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
zlepšení prokrvení
odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí) 

Ultrazvukový lifting

Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

Hlavice  teplé - studené

Vybaveno  chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Lze také použít možnost zahřívání, která je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek.Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže, vždy je třeba zakončit studenou stranou hlavice. 

Fotonová terapie 7 barev

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:

Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.

Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.

Zelené světlo
posiluje pleť.

Barevná světla jako kombinace
červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků

 

Mikromasáž očního okolí

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, místo, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Mikromasáž očního okolí je  speciálně sestavená příjemná masáž s viditelným zpevňujícím účinkem. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.
Masáž pomáhá zjemnit vrásky kolem očí, posiluje rovněž obočí, které během let klesá, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím dochází k posilování zraku a napomáhání lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Kůže se výrazně promastí a zvyšuje se její pružnost. 

Masáž trvá cca 15 minut

P-Shine

P-Shine (neboli japonská manikúra) je způsob, jak si udržet krásné, ale i zdravé nehty. Hlavním principem je leštění nehtů. Tento způsob manikúry vznikl již před mnoha staletími v Japonsku, avšak jeho nová historie je poměrně nová. Název P-Shine pochází od tokijské firmy, která se věnuje výrobě produktů pro tuto metodu a distribuci technologie. V dnešní době se stává P-Shine hitem v zemích po celém světě. Je to především díky přirozenému vzhledu P-Shine manikúry a příznivému vlivu na zdraví nehtů. Celá metoda navíc využívá čistě přírodních produktů jako včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur.

Japonská manikúra je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít své nehty na pohled dokonalé. Výsledek se podobá manikúře s použití bezbarvého laku. P-Shine nehty vyživuje, dodává jim vitamíny, podporuje prokrvení a růst nehtů, zpevňuje je i povrchově chrání. Hodí se pro špatně rostoucí, lámavé i roztřepené nehty.

Procedura trvá cca 30 minut

Program na zpevnění prsou

- zvyšuje se pevnost tzv. " kožní podprsenky", počínaje krkem a konče spodní částí prsou.

- tvar prsou se zvýrazní

- podpoří se krása ňader

Značka KEENWELL vyvinula ZPEVŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ POPRSÍ 3D s účinností již od prvního sezení. Toto ošetření přináší větší pružnost a pevnost pokožce, která prsa pokrývá a zároveň dodává poprsí lepší trojrozměrný tvar.

Proč vznikají povislá prsa?

Stárnutí je hlavním důvodem procesu uvolňování prsů. Od třiceti let věku fibroplasty snižují tvorbu kolagenu, elastinu a podpůrných vláken.

Vedle tohoto činitele můžeme vyjmenovat další faktory, které mají vliv na pevnost ňader:

- změny objemu důsledkem těhotenství, období kojení nebo menstruačních hormonálních cyklů

- prudké pohyby těla

- stres a únava vyvolané rychlým životním tempem

- špatné návyky jako jsou nesprávné polohy těla, nesprávné stravování, příliš teplá sprcha nebo lázeň atd.

- prudká změna váhy

- vystavování se slunečnímu záření

Za takovýchto podmínek je účinek zákona zemské přitažlivosti znatelný.

Které ženy musí věnovat zvláštní péči svým prsům?

- ženy po náhlé změně váhy

- ženy, které se věnují určitému druhu sportu, u něhož se provádějí prudké pohyby

- ženy, které chtějí obnovit pevnost prsů po těhotenství a kojení

- před kosmeticko-chirurgickou operací prsů. aby pleť byla v té době dokonale pružná a hdyratovaná, což pomůže dosáhnout nejlepsích výsledků. Stejně tak programová péče jednou ročně a denní používání přípravku pro domáci péči o poprsí pomohou zachovat výsledky dosažené po operaci.

- mladé ženy, které chtějí předejít a maximálně zpomalit negativní účinky zemské přitažlivosti na svá prsa

- všechny ženy, které si i s rostoucím věkem přejí zachovat krásu svých ňader

Jaká jiná péče, kromě programu na zpevnění poprsí 3D, může pomoci zachovat původní krásu prsou?

- sprchování nebo koupel ukončit krouživou masáží prsů pomocí studené sprchy: povzbuzuje tkáň a podporuje krevní oběh

- používání vhodných podprsenek: z přírodních materiálů, se širokými ramínky, které nezanechávají otlaky na ramenech ani ve spodní části prsou

- provádět sport v podprsence, která dobře drží tvar prsa a umožňuje volný pohyb

- provádět taková cvičení, která udržují krásu prsou, jako např. plavání

- vsedě nebo ve stoje dbát na správné držení těla

- používat vhodné ochranné přípravky při vystavování se slunci

- denně provádět cvičení hlubokého dýchání, nejlépe venku v přírodě

- denně používat některý z přípravků zpevňující prsa jako je VYPÍNACÍ SÉRUM NA POPRSÍ SCULTURE 3D značky KEENWELL nebo MODEL BUST značky GERMAINE DE CAPUCCINI

 

Postup ošetření

Nejprve pokožku prsou očistíme speciální čistící pěnou, poté provedeme exfoliaci ošetřované oblasti pomocí jemného peelingu. Ztonizujeme. Pomocí jemné masáže zapracujeme biosérum. Následuje 10-15ti minutová masáž prsou, dekoltu, krku a paží.  Aplikujeme masku na prsa a dekolt po dobu 20ti minut. Na závěr naneseme krém na zpevnění poprsí.

Ošetření trvá cca 60 minut.

Doporučujeme kůru 10 ošetření 2x týdně a poté udržovací 1x měsíčně.

Kontraindikace:

- těhotné a kojící ženy

- při nádorových procesech